Digitálna knižnica | SCHK

Digitálna knižnica

Pre konferenciu nám už osemnásty krát bude robiť scenériu krásne prostredie Nízkych Tatier. Tradične sa tu stretnú odborníci na klasické a digitálne služby medzinárodných pamäťových inštitúcií, aby spoločne diskutovali na aktuálne témy. V rámci podujatia vystúpia s prezentáciami zástupcovia vedúcich inštitúcií venujúcich sa knihovníctvu, archívnictvu, informačným technológiám, kultúrnym a zbierkovým aktivitám.


OrganizátoriOrganizačný výbor

Jozef Dzivák, Slovenská chemická knižnica
Marián Hvolka, Slovenská chemická knižnica
Andrej Kožuch, Slovenská chemická knižnica


Programový výbor

Jozef Dzivák, Slovenská chemická knižnica
Eva Augustínová, Žilinská univerzita
Daniela Džuganová, Slovenská asociácia knižníc
Štepánka Žižková, Národní technická knihovna


Užitočné informácie

SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA**** je vynovený hotel Družba – Jasná. Nachádza sa v prekrásnom prostredí národného parku Nízke Tatry, v jednej z najkrajších dolín Slovenska – v Demänovskej Doline a v centre turistického a lyžiarskeho strediska Jasná, ktoré je ideálnym miestom pre lyžovanie, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, rodinnú dovolenku s malými deťmi, či adrenalínovú zábavu. V zime je hotel tým pravým miestom na lyžiarsku dovolenku, keďže je situovaný priamo pri zjazdovke Jasná – Biela Púť s modernou 4-sedačkovou lanovkou. Výhľadom na okolitú vysokohorskú prírodu Nízkych Tatier a na lyžiarske svahy sa stávate priam reálnou súčasťou zimnej lyžovačky.

Ski & Wellness Residence Družba**** poskytuje komfortné ubytovanie v Nízkych Tatrách v 142 izbách a apartmánoch. Všetky apartmány a izby sú nadštandardne zariadené s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail, aby sme nesklamali aj tých najnáročnejších klientov. Podľa potreby si môžete zvoliť ubytovanie v izbách standard, izbách economy, vežičkových izbách, rodinných izbách, SUPERIOR izbách, jedno- alebo dvojspálňových apartmánoch až po dvojpodlažné luxusné apartmány LUX s vlastným krbom a kuchynkou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou, TV SAT, trezor a telefón.

Kuchárske špecialitky z rôznych kútov sveta si môžete vychutnať aj v Jasnej – v Ľudovej reštaurácii a v Hotelovej reštaurácii. Pýchou hotela je hotelová vináreň s vinotékou. Príjemne posedieť je možné v kaviarni a večer stráviť v nočnom bare, ktoré je tým pravým miestom pre zábavu, spev a tanec.

Registračný poplatok zahŕňa kompletné stravovanie a občerstvenie počas konania podujatia. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov. V jedálnom lístku nájdete vybrané špeciality slovenskej, ruskej, talianskej a francúzskej kuchyne, ktoré pripravujú prvotriedni hoteloví kuchári.

V priestoroch hotela je zabezpečený bezplatný prístup k internetu cez WIFI rozhranie.

Po náročne strávenom dni máte možnosť dopriať si dokonalé uvoľnenie a zregenerovať tak telo v bazéne, saune, vírivej vani alebo na masáži. Navštívte najväčšie wellness centrum v Jasnej s 25m plaveckým bazénom.


Kontakt

  1. (Povinné)
  2. (Povinná platná e-mailová adresa)
  3. Captcha
 

cforms contact form by delicious:days